Stacja Natura

Stacja natura logo

ICOONE LASER MED 2.0 modelowanie sylwetki we Wrocławiu

ICOONE LASER MED 2.0® to innowacyjna, nieinwazyjna technologia masażu, która zapewnia skuteczne zabiegi na twarz i ciało, a jednocześnie gwarantuje całkowity relaks. Połączony efekt mechanicznej stymulacji z emisją światła LED i lasera pozwala na wykonanie ukierunkowanych zabiegów na obszarach, w których zgromadziła się tkanka tłuszczowa i które są oporne na dietę i ćwiczenia. Dzięki temu uzyskujemy szybsze i trwalsze efekty.

Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym. Centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową. Dzięki takiemu rozwiązaniu następuje potrojenie powierzchni stymulacji, dlatego uzyskujemy głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry z poszanowaniem dla tkanek – bez uszkadzania naczyń oraz powodowania zasinień, które zdarzają się przy innych masażach podciśnieniowych.

Podsumowując, ICOONE® jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla delikatnych struktur skóry. ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, głęboko zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

ICOONE LASER MED 2.0

WSKAZANIA do zabiegu ICOONE LASER MED 2.0

Blizny

Precyzyjna, bezbolesna mobilizacja bez uszkodzenia tkanek.

ciąża

PODCZAS: poprawa mikrokrążenia w celu odciążenia nóg i zredukowania uciążliwych obrzęków.
PO: odzyskanie elastyczności i jędrności skóry, drenaż z poprawą funkcjonowania układu żylnego i limfatycznego.

rehabilitacja po mastektomii

Mikrostymulacja poprawia elastyczność skóry oraz zmniejsza obrzęk, przynosząc zarówno funkcjonalne, jak i elastyczne rezultaty.

przed zabiegiem chirurgicznym i po

PRZED: ICOONE drenuje i zmiękcza tkanki, przygotowując skórę do zabiegów chirurgicznych i ułatwiając pracę lekarza.
PO: przyśpiesza proces gojenia się i poprawia wyniki zabiegów.

oparzenia

Drenaż okolic poparzeniowych w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Zwiększona elastyczność skóry w przypadku każdego rodzaju oparzeń.

zapalenie ścięgien

Zmniejszenie bólu dzięki działaniu przeciwzapalnemu i udrażniającemu. Jakość życia i aktywność ruchowa poprawia się już po pierwszej sesji.

problemy mięśniowe

Rozluźnienie wszystkich napięć mięśniowych, nawet tych spowodowanych przez choroby typu fibromialgia czy stwardnienie rozsiane.

niewydolność żylna i obrzęki limfatyczne

Poprawa ukrwienia i krążenia limfatycznego, dotlenienie tkanek, zapewnienie natychmiastowej i długotrwałej ulgi.

wspomaga liposukcje

PRZED: ICOONE zmiękcza i drenuje tkanki, aby ułatwić procedury chirurgiczne.
PO: pomaga osiągnąć wczesną regenerację tkanek, unikając typowych nierówności po liposukcji.

cellulit

Zabieg Icoone poprawia mikrocyrkulację zarówno w ramach wymiany metabolicznej, jak i trafizmu komórkowego. Poprawia jakość, elastyczność i gęstość skóry, działając również przeciwobrzękowo, a dzięki mocy LED i LASERA jest skuteczny nawet w najtrudniejszych przypadkach.

DOBRE ZDROWIE ZACZYNA SIĘ OD ZDROWEJ SKÓRY

Na skórze z upływem czasu pojawiają się oznaki starzenia. To, w jakim stanie jest, w pewnym stopniu warunkuje genetyka, ale zdecydowanie większy wpływ mają na nią codzienne czynności. Istotne jest odżywianie, pielęgnacja, ale również narażenie na szkodliwe czynniki, które mogą uszkadzać skórę lub wzmagać jej problemy naczyniowe. Icoone® Laser Med 2.0 jest naturalnym rozwiązaniem wszystkich tych problemów.

Icoone® jest jedynym urządzeniem posiadającym Roboderm, innowacyjną, opatentowaną technologię, która stymuluje tkankę łączną poprzez połączenie mikrostymulacji z działaniem LASERA i światła LED. Do tej pory żadna inna technologia nie osiągnęła 21 600 mikrostymulacji/min, zapewniając widoczną regenerację skóry już od pierwszej sesji.

korzyści

ICOONE LASER MED 2.0
Rezultaty po 4 zabiegach

zasada działania ICOONE LASER MED 2.0

ICOONE LASER MED 2.0

ICOONE zapewnia 3-stopniową stymulację:

Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ICOONE LASER MED 2.0?

Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Skuteczne działanie nowoczesnego lasera ICOONE®

Wykorzystanie światła laserowego o długości fali 915 nm w urządzeniu ICOONE® niesie za sobą bardzo wiele korzyści. Wzmacnia efektywność stymulacji skóry przy masażu głowicą Robosolo i pozwala m.in. na poprawienie efektów liposukcji oraz pozbycie się cellulitu, z którym boryka się znaczna część kobiet. Co więcej, jest on wykorzystywany także w celu modelowania sylwetki. Promienie biostymulującego lasera oraz światło LED 650 nm, przenikają w głąb tkanek, znacząco przyspieszając metabolizm komórkowy oraz powodując rozkład komórek tłuszczowych zapewniając intensywną redukcję cellulitu. Dodatkowo zabieg urządzeniem Icoone® Laser Med 2 umożliwia rozluźnienie napięć mięśniowych. Jest to doskonały wybór w sytuacji, gdy trenujesz, odczuwasz długotrwały stres lub borykasz się z takimi chorobami, jak na przykład stwardnienie rozsiane. Laser ICOONE® warto zastosować również w miejscach po oparzeniach, w celu ich szybszej regeneracji. Urządzenie to ma wiele funkcji, które pozwalają na poradzenie sobie z wieloma problemami skórnymi.
Stosujemy najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia kosmetologiczne oraz skuteczne metody zabiegowe, przy tym dbamy o relaks i zadowolenie klientów naszego salonu kosmetycznego Stacja Natura. Z tego powodu nasze usługi pozwalają na poradzenie sobie z wieloma problemami wyraźnie wpływającymi na wygląd skóry i sylwetki oraz na poprawę komfortu życia.
Wśród dostępnych w salonie Stacja Natura zabiegów znajdziesz także terapię obejmującą zamykanie naczynek z wykorzystaniem laseroterapii. Do każdej sesji podchodzimy profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów. Przed przystąpieniem do zabiegu zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Na jego podstawie możemy wyeliminować przeciwwskazania do wykonania zabiegu zamykania naczyń oraz omówić wymagania pielęgnacyjne skóry naczyniowej, aspekty zdrowotne i środowiskowe mające wpływ na stan takiej skóry. Dzięki temu wszystkie zabiegi są w pełni bezpieczne, oraz pozwalają na uzyskanie widocznych, satysfakcjonujących, a przede wszystkim trwałych efektów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!